BU BENİM DÜNYAM

Bilkent Nazende, cazip lokasyonu, ferah konumu ve insanın ihtiyaçlarını merkeze alan mimari yapısı ile her bloktan manzaraya önü açık bir konsept ile yeni bir yaşam anlayışı sunuyor. Aynı zamanda konforu yansıttığı yüksek tavanlı ve ferah daireleri, farklı daire tipi alternatifleri ile sunan proje, özgün yaşamıyla da farklılık yaratıyor.

PEYZAJ ve MİMARİ ESTETİK

Mimari tasarımda öncelik, Bilkent’in doğasına uyumlu bir yapı ortaya çıkararak; doğa, insan, şehir olgularını bütünleştirmekti. Tasarımcılarının dünyasından kesitler sunan mimari; estetik bakış açısı, detaycılık, denge, modernizm ve ileri teknolojinin sunduğu çözümlerle ihtiyaçlara cevap veren bir dinamiğin yapısını yansıtıyor. 14.915 m2 peyzaj alanına sahip projede aynı zamanda, ortak kullanıma sahip iç avlusuyla, dinlenme- eğlenme ve zaman geçirme aktivitelerine cevap veren kent mobilyalarından, su kenarındaki sakin yaşamı destekleyici ahşap dinlenme tasarımlarına kadar her şey düşünüldü.

AYRICALIKLI BİR HAYAT

Bilkent Nazende sizi, her yeni gün aynı özenle karşılar. Gün ışığı alan yüksek tavanları ve modern çizgilerle tasarlanan lobisi sizi her zaman özel hissettirecek.